У проєкті реставрації Невицького замку добігає завершення «м’яка» частина

Невицький замок: зберегти автентику та перетворити на туристичну родзинку! Така мета проєкту «Розвиток інфраструктури у сфері туризму і рекреації Закарпаття, шляхом реставрації пам’ятки архітектури національного значення – Невицького замку (перша черга невідкладних робіт)».

Це дасть старт освоєння коштів на відновлення даху покрівлі основної і малої веж вже весною 2020 року. «М’яка» частина проєкту практично реалізована.

У результаті Невицький замок повинен стати центром туристично-рекреаційного кластеру на основі збереження історичної спадщини, потенціал якого слугуватиме розвитку туризму, створенню робочих місць, наповненню місцевого бюджету.

Говорили й про плани на найближчий рік та виклики, які стоять перед фахівцями у реалізації проєкту.

Півтора мільйони гривень вже освоєно у рамках «м’якої» частини проєкту. Загальна вартість, згідно з кошторисом, – 10 мільйонів 646 тисяч гривень. Левова частка – це кошти Європейського союзу, а також державного бюджету. У планах – написання і реалізація проєктів по реставрації стін Невицького замку, аби максимально зберегти історико-культурну спадщину краю для прийдешніх поколінь.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 1 =