В Мукачеві пройшло ще одне судове засідання у справі вбивства Михайла Глеби

На черговому засіданні у справі вбивства Михайла Глеби сьогодні колегія суддів досліджувала письмові докази. Відклали на наступне засідання лише вивчення тих протоколів, до яких має відношення судмедексперт, який на наступному засіданні з’явиться у якості свідка.

Судові засідання у справі вбивства Михайла Глеби тривають. Наразі через неявку судмедексперта та одного із свідків сторони захисту обвинуваченого було прийняте рішення розпочати вивчення письмових доказів.

Найбільше суперечок виникло навколо протоколу огляду килимка з машини таксиста, який у ніч вбивства підвозив обвинуваченого. Сторона захисту обвинуваченого вважала такий доказ не допустимим через те, що на їх думку, слідчими був допущений ряд помилок.
Заслухавши усі сторони, колегія суддів ухвалила: клопотання захисника задовольнити частково, його врахують при прийнятті рішення.
Наступний доказ, на який адвокати обвинуваченого подали клопотання про визнання його недопустимим, були зрізи нігтів самого обвинуваченого. Щодо доцільності цього письмового доказу суд також ухвалив: приєднати клопотання до матеріалів кримінального провадження і врахувати при прийнятті судового рішення.

Вже у понеділок відбудеться наступне судове засідання, на якому допитають судмедексперта та продовжать розгляд письмових доказів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × five =