Суд досі не виніс вирок у справі про вбивство в Горонді на Мукачівщині

Мукачівський міськрайонний суд досі не виніс вирок у справі щодо вбивства 19-річного Володимира Вереша у селі Горонда, яке сталося у січні 2018 року. Позаду – десятки судових засідань, свідки опитані, більшість експертиз проведена, однак залишилося ще дві: судово-медична та експертиза з використанням поліграфа.

До суду надійшов лист обласного бюро судмедекспертизи, в якому йдеться, що експертиза не завершена, оскільки голова комісії орієнтовно до 24 травня перебуватиме на курсах із підвищення кваліфікації. Щодо проведення експертизи з використанням поліграфа, то через завантаженість експертів її проведення може затягнутися до кількох місяці, повідомили судді. А думки щодо доцільності проведення такої експертизи у сторони захисту та потерпілих розійшлися. Мама вбитого Маріанна Вереш вважає, що справу затягують.

Також на судовому засіданні обвинуваченому продовжили міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою ще на два місяці. Мама вбитого Володимира каже: хоче, щоб покарання за вбивство поніс не один. До слова, щодо іншого учасника бійки, який отримав умовне покарання, вже подали апеляцію. Наступне ж судове засідання відбудеться 30 травня.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − five =