На Тячівщині відремонтували дорогу, через яку мітингували місцеві

Дорога Красне – Усть-Чорна, що викликала шквал обурень у туристів та була підставою страйкувань місцевих жителів – відремонтована.

Туристи обурювалися, жителі Тячівщини мітингували: ділянка дороги, що сполучає с. Красна та селище Усть-Чорна – у вкрай катастрофічному стані. Деякі частини автошляху були взагалі непроїзними для легкових автомобілів, що спричиняло масу незручностей. На даний момент дорожнє полотно повністю відновлене. Ремонт робили якісний – проектом було передбачено два шари асфальту: 4 см – нижній шар і 3 см верхній, і відповідно щебенева підготовка від 10 до 15 см.

Щодо фінансової підтримки у відновленні автошляху розповів нам селищний голова. Варто додати, що на певний час ремонтні роботи були призупинені через проблеми із надходженням коштів із столиці. Із проханням відновити фінансування місцева влада звернулася до народного депутата України – Василя Петьовки.

Щодо ремонту доріг у самому селищі – то кошів поки що не вистачає, та і погода може підвести.

П. Василина – жителька Усть-Чорної – впевнена, після ремонту доріг стрімко зросте туристична галузь в селищі і красу Карпатського краю зможе побачити ще більше коло людей.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 6 =