Дорогу до водоспаду Шипіт нарешті ремонтують

В селі Пилипець відновлюють автошлях, що веде до гірськолижних підйомників та до головної родзинки району – водоспаду Шипіт. Окрім того, свіжий асфальт з’явився і в напрямку села Розтока. Задоволені як місцеві жителі, так і туристи, адже доїхати до місць відпочинку відтепер буде набагато легше.

Щоб побачити закарпатське диво природи, туристи готові долати тисячі кілометрів. Останні кілька з них – дорога від повороту в центрі Пилипця з траси Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я і до гірськолижних підйомників. Цей автошлях ремонту потребував вже давно, і ось нарешті його розпочали.

Зараз техніка вкладає суцільний асфальт, якого тут не було впродовж десятиліть.Кошти на відновлення автошляху потрібні немалі, та ситуацію з фінансуванням пообіцяли вирішити в районі та області.

Тут є де відпочити, як розважитись та на що подивитись, кажуть місцеві, головною проблемою була дорога, тож нове покриття тутешні вже оцінили. Кажуть, туристів безперечно побільшає, а це значить – село буде розвиватись.

Також фірма-підрядник вже розпочала капітальний ремонт і автомобільної дороги районного значення «Пилипець – Розтока». Перші 350 метрів суцільного асфальту вже поклали. Згодом покриття відновлять і до кінця села.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =