Дорогу до Міжгір’я продовжать ремонтувати наступного тижня

Капітальний ремонт траси «Воловець – Міжгір’я» продовжиться наступного тижня, повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Геннадій Москаль зустрівся з керівництвом турецької автодорожньої компанії «Онур Конструкціон Інтернешнл», яка минулого року побудувала асфальтний завод поблизу Воловця. Компанія проводить капітальний ремонт траси державного значення «Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я», яка веде від траси «Київ – Чоп» до Синевирського озера, Колочави, а також численних лижних підйомників на Міжгірщині та Воловеччині. До цього востаннє капітальний ремонт траси проводився в 1974 році.

– Протягом минулого й першої половини цього року «Онур» зробив капітальний ремонт траси від Нижніх Воріт до межі Воловецького та Міжгірського районів, – зазначив Москаль. – Під час теперішньої нашої зустрічі досягнуто домовленості, що компанія продовжить ремонт від Воловецького району в напрямку Міжгір’я. Роботи почнуться вже наступного тижня.

Нагадаємо, ремонт автошляху спочатку фінансували за рахунок так званого «дорожнього експерименту», тобто надходження від перевиконання Закарпатською митницею планових показників. До Нового року вдалось відновити майже 9 км дороги до Воловецького перевалу. У 2018-му роботи продовжились, щоправда, вже не такими швидкими темпами: дісталися до межі Воловецького і Міжгірського районів. Цього року почалися проблеми з фінансуванням, і фірма «Онур» працює фактично в борг. Кошторис оцінили у 50 мільйонів гривень, а з Держбюджету поки виділили тільки 8 мільйонів.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 8 =