«Дорогу життя», яку перекривали протестувальники на Тячівщині, відремонтовано

«Дорога життя» Красне – Усть-Чорна на Тячівщині, яка викликала шквал обурень у туристів, була підставою страйкувань місцевих жителів – відремонтована.

Ще у лютому 2019 року в Усть-Чорній було зібрано засідання комісії з ТЕБ і НС по питанню ремонту дороги Красне – Усть-Чорна і очистки її від снігу. Адже близько 10 років до цього тут не проводився ні ямковий, ні капітальний ремонт, а дорога була у відверто катастрофічному стані. Через це місцеві влаштували акцію протесту: дорогу перекрили колодою для вантажного транспорту та лісовозів, легкові авто пропускали безперешкодно, розповів голова «Асоціації лісозаготівельників та деревообробників Усть-Чорнянського куща» Василь Шимків.

На даний момент дорожнє полотно повністю відновлене. Ремонт робили якісний – проектом було передбачено два шари асфальту: 4 см – нижній шар і 3 см верхній, і відповідно щебенева підготовка від 10 до 15 см.

За словами Василя Шимківа, одного з ініціаторів тодішнього мітингу, більше страйкувати не планують. До крайнощів вдалися через необхідність термінового ремонту дороги Красне – Усть-Чорна, яку ще називають «Дорогою життя», адже саме нею лісовики перевозять сировину, жінки їдуть в Тячів народжувати, а літні люди – лікуватися. Тому відновлення дорожнього полотна було вкрай важливим.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − two =