На Мукачівській об’їзній після дощу утворюються суцільні озера

Дорога, що доводить водіїв до сказу, де у ями вміщаються навіть фури, де після дощу утворюються суцільні озера.

Мова про дороги обласного значення – Пряшівська та Мукачівська об’їзна. Жителі області кажуть: з часу, коли чули обіцянки про довгоочікуваний ремонт, вибоїни на цих дорогах вже перетворилися у провалля.

Про стан закарпатських доріг ходять легенди. Деякі з них розбиті до такої міри, що в ямах може поміститися цілий автомобіль. Якраз до таких відноситься дорога обласного значення Мукачівська об’їзна. На сьогодні у всій області гіршої дороги нема. Водії кажуть, проїжджаючи тут, вже не те що обурюються, а просто соромляться, що доводиться жити у таких умовах.

Водії, яким доводиться їздити Пряшівською, розповідають, про нормальну дорогу вже й не сподіваються, адже кожен раз після ремонту асфальтне покриття тут тримається буквально декілька тижнів, а далі знову все стає на свої місця – ями через кожні 2-3 метри.

Гості області кажуть, про закарпатські дороги чули багато, однак те, що побачили, навіть перевершило очікування.

Не надто приємний сюрприз на Закарпатті очікував й мотоциклістів. За їх словами, об’їздили весь світ, однак щоб посеред автомобільної дороги можна було застрягти в озері, такого ще не бачили.

Наразі ця найгірша в області об’їзна знаходиться на окрузі народного депутата Віктора Балоги. Чому вона досі в такому стані, та чому нема жодних звернень, надходжень чи спроб вирішити це питання – мукачівці не розуміють, а місцевим чиновникам, очевидно, це питання теж не цікаве.
Наразі редакція «М-студіо» звертається до новопризначеного голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка, аби він посприяв та доклав зусиль до вирішення питання ремонту цієї дороги, адже місцевим чиновникам, очевидно, не до цього. Тим часом, якщо порахувати всі кошти, які зникають з Мукачева невідомо куди, про що наш канал розповідав неодноразово, то, очевидно, довкола міста можна було побудувати не один європейський автобан найкращої якості.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × one =