Допомогти дитині

Вона сором’язлива і небагатослівна, на перший погляд слабка і беззахисна. Але Марійка дуже мужня, а її терпінню і витримці можуть позаздрити навіть чоловіки. Роками дівчинка бореться з недугою, що не дає їй спокійно їсти, спати, дихати. В школу дитина не ходить, педагоги займаються з нею вдома індивідуально. 14-річна Марійка Чорней із Воловця має викривлений хребет і грудну клітку. Через це з’явилися супутні захворювання – здавлене серце, легені, їй важко було дихати.

Дівчинці терміново потрібна була операція, аби зупинити прогресування захворювання. Протягом тривалого часу до Марійки була прикута увага ЗМІ та волонтерів, завдяки яким вдалося назбирати 30 тис доларів на операцію. Саме стільки коштувало лікування у Турецькій клініці в Стамбулі, де для Марійки, за словами медиків, зробили все можливе. Там дівчинка стійко перенесла 2 операції та пекельні болі, її витримка вразила навіть персонал госпіталю. Дівчинка каже, після оперативного втручання стала краще себе почувати, правда її часто мучать головні болі, головне їй зараз стало легше дихати. Хоч деформацію дівчинки усунули тільки частково, але медики зробили все можливе. Рівняти хребет далі було небезпечно – дівчинку могло паралізувати. Головне – прогресування захворювання зупинили. Зараз дівчинка має бути під постійним наглядом медиків. Вона потребує особливого підходу, а також реабілітації. Нещодавно дівчинка пройшла курс відновлювальної терапії в Одесі, невдовзі планують поїхати на Іванофранківщину.

Все ж мама, яка виховує чотирьох дітей сама, не в змозі оплатити курс реабілітації, тому звертається до всіх небайдужих допомогти. Чим можуть допомагають і волонтери.

В селищній раді про проблеми сім’ї Черней знають. Кажуть, чим можуть допомагають. 40 тис гривень на реабілітацію – здавалося б невелика сума, все ж для багатодітної сім’ї вона не підйомна, тому родина просить всіх небайдужих допомогти.

Рахунок 5168 7554 0984 8245 – Чорней Наталія Василівна

Телефон: +380994595276

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × two =