Мукачівцю потрібна допомога на боротьбу з важкою хворобою

Мукачівець Олександр Колодяжний вже вдруге зіштовхнувся із страшною хворобою – лімфомою Ходжкіна. Зараз стан чоловіка погіршується, і він потребує термінового дороговартісного лікування, щоб провести імуно- та хіміотерапії.

Ще 10 років тому Олександр Колодяжний почав боротьбу із страшною недугою – лімфома Ходжкіна. Проте через 4 роки стан чоловіка погіршився. Два роки лікарі не могли встановити, що саме тепер відбувається із здоров’ям чоловіка, тому родина чула різні версії щодо діагнозу.

Рік тому все ж таки знову почули діагноз – лімфома Ходжкіна, 4 стадія, яка почала уражати все тіло Олександра. На кілька місяців здалося, що стан стабілізується, проте хвороба починала прогресувати.
Всі ці роки надію на порятунок життя пана Олександра давала віра в Бога. Та окрім духовної підтримки, потрібна і матеріальна. Родина чоловіка має надію на те, що його вдасться відправити на лікування до Львова, адже саме там проводять імунотерапію з препаратами, які можуть дати шанс на порятунок.

Лікування справді дороговартісне, тому рідні Олександра звертаються до усіх небайдужих допомогти у біді та подарувати йому шанс на одужання. Олександра можна підтримати молитвою та фінансово – за цими реквізитами:

Реквізити для допомоги:
Карта Приват Банк:
4149 4991 2285 4936
Колодяжная Татьяна Степановна

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =