У Рахові відкрили новий корпус ДНЗ №4 «Веселка»

Цими днями в Рахові відкрили новий корпус ДНЗ №4 «Веселка». Чудове художнє оформлення, якісні меблі, комфортні спальні приміщення, сучасна кухня і їдальня, якісно облаштовані санвузли, просторий зал для концертів. Кошти отримали з державного бюджету за підтримки народного депутата Василя Петьовки, співфінансування надали міська рада і побратими з чеського міста Тршебич.

В Рахові не один рік чекали на відкриття цього корпусу в ДНЗ №4. Колись тут діяв відомчий садок – його відвідували діти працівників картонної фабрики. Після занепаду підприємства ДНЗ не ремонтували, а в 2009 році приміщення взагалі хотіли передати під інші потреби. Педагогічний колектив будівлю тоді відстояв. І недарма, бо за кілька років реконструкція стала можливою.

Загалом за 3 роки на повну реконструкцію та зведення другого поверху було витрачено більше 6,5 млн. грн. Дитячий навчальний заклад розрахований на 70 місць. Тут є все необхідне, щоб малеча зростала у гідних умовах: якісний ремонт, сучасні санвузли, всі необхідні меблі та іграшки. До речі, чимало зробили для функціонування дитячого садка і спонсори з чеського міста-побратима Рахова – Тршебич.

Окрім повної реконструкції нового корпусу, проведено благоустрій території садочка, облаштовано дитячий ігровий майданчик. Батьки не натішаться – їхніх дітей виховуватимуть у достойних умовах.

З нагоди відкриття вихованці ДНЗ приготували для присутніх святковий концерт. Танці, співи, віршики потішили всіх відвідувачів заходу. До речі, для кращих музичних уроків в зал для святкових дитячих виступів нардеп Василь Петьовка подарував цифрове піаніно. А також іграшки для всіх груп.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + 18 =