Для добудови ЦНАП у Мукачеві доведеться знову шукати підрядника

Будівництво ЦНАП у Мукачеві викликало чимало запитань у депутатів міської ради. Стало відомо, що договір з підрядником, ТОВ «Шлях», будуть розривати, оскільки будівництво мали завершити до кінця 2018 року.

Та на яких умовах будуть розривати договір, і хто виграє новий тендер на будівництво?

У червні 2017 року був проведений тендер на виконання реконструкції будівлі ЦНАП у Мукачеві. Вже тоді ряд експертів заявляв, що сума є занадто завищеною, а у самому укладенні підозрювали ознаки корупції. Завершити будівництво мали ще до кінця 2018 року, проте, як бачимо, роботи тривають і надалі. Якщо договір вже розірваний, доцільним буде питання – а хто ж працює на об’єкті зараз та звідки надходить фінансування?

Оскільки роботи щодо будівництва ЦНАПУ поки що здійснені лише на 70%, то й кошти, передбачені на ремонтні роботи, використані не повністю. Чи мають підрядники повернути кошти або сплатити відшкодування за несвоєчасне виконання робіт? Про це йшлося і на сесії міської ради ради 31 грудня.

Нагадаємо, укладання договору з підрядником обросло скандалами вже і минулого року. Коли чекати нового тендеру та чи довірять будівництво закарпатцям, або ж знову повернуться до старої львівської схеми – покаже час. Наразі йдеться про більше 30-ти мільйонів коштів платників податків Мукачева.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 17 =