«Держава в смартфоні»: як закарпатці сприймають нововведення Зеленського?

«Держава в смартфоні» – під такою назвою реалізують програму надання елеrтронних державних послуг в Україні до 2024 року. Маючи смартфон чи комп’ютер, не виходячи з дому, за наявності інтеренету можна буде зареєструвати заявку і отримати документ у електронній формі.

Це зекономить час та мінімізує корупційну складову. Понад півсотні адміністративних послуг держустанови вже надаються в е-форматі, до кінця цього року їх побільшає. Принаймні, так анонсує президент.

Володимир Зеленський 29 липня 2019 року підписав указ Указ №558 «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг», який дасть поштовх до реалізації програми «Держава в смартфоні».

У рамках програми «Держава в смартфоні» до кінця 2019 року реалізують проект «єМалятко». Реєстрація дитини, її місця проживання, громадянства, допомоги при народженні, реєстрація в системі охорони здоров’я, в державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, в демографічному реєстрі тощо – 10 послуг замінять однією, замість 37 документів буде один!

Наступний крок – ID–14 – це одночасна реєстрація фізичної особи як платника податків під час першого оформлення паспорта громадянина України. У міграційній службі краю програму «держава в смартфоні» не коментують. Кажуть, поки що ніяких роз’яснень з цього приводу не отримали. Детальніше про проект – у підсумковій програмі «7 днів».

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 18 =