День вишиванки в Мукачеві відзначили флешмобом

Нині українці у всьому світі відзначили День вишиванки. Умови участі у святкуванні дуже прості: треба було бути вбраним у традиційну українську сорочку або інший одяг з вишиваними візернуками. Не оминула подія і Мукачево, де пройшов урочистий флешмоб до якого долучилося чимало містян.

Вишивані хрестиком, гладдю, різними техніками та з вражаючим різноманіттям орнаментів і кольорів вишиванки заполонили Мукачево. В доволі похмурий день саме вони додавали світла і різнобарв’я центральній частині міста, де й проходив флешмоб. Мета флешмобу: показати, наскільки багатогранною є українська культура, та продемонструвати дбайливе ставлення до традицій.

Розпочали захід о 13:00. Всі, хто нині у вишиванці прийшов на роботу, на навчання, в школу чи просто вийшов у місто випити кави, міг доєднатися до «Кола єднання» – саме під такою назвою пройшов флешмоб. Утворили його навколо скульптури Кирила і Мефодія.

Місцеві жителі кажуть, що повністю підтримують подібні ініціативи, адже об’єднання – це саме те, чого нам зараз дуже не вистачає. Одягнути вишиванку вирішили з різних причин.

Наступного року День вишиванки українці відзначатимуть 15 травня, тож хто не встиг цьогоріч – може придбати або ще краще – вишити традиційну українську сорочку і долучитися до святкувань за рік.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − seven =