День народження нової поліції відсвяткували в Ужгороді

На площі Народній, перед головною адміністративною будівлею краю, людно. Зібрались відзначити третю річницю створення патрульної поліції.

В рамках святкування патрульні представили спецзасоби, якими користуються при виконанні службових обов’язків, поліцейський автопарк, а також різного роду інтерактивні ігри для малечі на знання правил дорожнього руху.

4 липня 2015 року запрацювали перші патрульні, які тоді почали свою роботу в Києві. Після цього практично кожного місяця присягу на вірність українському народові давали новобранці в різних містах країни. 29 листопада 2015 року патрульна поліція запрацювала в містах Ужгород та Мукачево. Як зазначив їх керівник Юрій Марценишин, з того часу відбулось чимало змін, зокрема, географію патрулювання збільшили в декілька разів.

Сьогодні майже 300 закарпатців поповнили лави патрульної поліції області. Набір триває й досі. Поліцейські кажуть: задоволені вибором професії, хоч робота нелегка, однак стояти на захисті прав людини та громадського порядку – більше покликання, аніж просте виконання професійних обов’язків.

Як дорослі, так й малі, яких на святі зібралось до сотні, не нудьгували. Діти мали нагоду навіть покататись в поліцейських автомобілях. Для дорослих же це – можливість більш детально ознайомитись із роботою поліцейського.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 8 =