Медичних працівників у Хусті вітали з професійним святом

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі і медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь.

Напередодні свята в Хустській РДА відбувся урочистий захід, під час якого було відзначено грамотами та квітами кращих медичних працівників району.

В Хустській РДА відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята медиків, який в Україні традиційно відзначають у третю неділю червня. За сумлінну працю та відданість своїй професії кращих працівників міста та району було відзначено грамотами, квітами та преміями. Такожпід час святкового заходу на потреби амбулаторії с. Нижнього Бистрого було вручено ключі від нового автомобіля швидкої допомоги.

Особисто привітати та висловити вдячність усім працівникам галузі охорони здоров’я на захід прийшли й представники влади. Народний депутат Валерій Лунченко додав, зараз галузь охорони здоров’я переживає нелегкі часи, проте кожну мить медики, залишаючись вірними своєму професійному обов’язку та незважаючи на всі труднощі, рятують людські життя. Саме тому ці люди гідні вдячності та пошани суспільства за самовіддану працю.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven − ten =