Закарпатці відзначають День матері

День матері відзначає вся Україна у другу неділю травня. Цього року свято припадає на 12 число. Це привід привітати та сказати своїм матусям про свою любов, вдячність та про те, чого вони варті для своїх дітей. Чи святкуватимуть закарпатці День матері та як саме – далі у сюжеті.

У 1908 році американка Анна Джервіс з Філадельфії ініціювала вшановувати матерів на знак пам’яті про свою неньку, яка передчасно пішла з життя. Після довгих років перемовин, листування з чиновниками у 1910 році штат Вірджинія першим офіційно визнав День матері. Згодом свято перейняли й інші штати, а поступово й інші країни. Цю традицію почали практикувати після Першої світової війни у Швеції, Норвегії, Чехословаччині та й інших. Зараз це ще один привід для всіх, у тому числі й закарпатців, приділити увагу своїм мамам.

На жаль, не всі люди можуть привітати своїх матусь, проте цінують їх не менше. Найщиріші слова про своїх матусь звучать із вуст дітей.

Кожна родина по-своєму відзначатиме День матері. Проте, однозначно, без щирих вітань у кожній закарпатській родині це свято не обійдеться!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − 7 =