У світі відзначають День доброти. Чи святкують закарпатці?

Всесвітній день доброти святкують щороку 13 листопада. День впроваджений, аби нагадати кожному про важливість людяності, чуйності та взаємодопомоги. Люди кажуть, у сучасному божевільному ритмі життя про ці фактори згадують дедалі рідше. Чи легко робити добро і в чому жителі Мукачева його вбачають, дізнавалися журналісти «М-Студіо».

Сьогодні, 13 листопада, у всьому світі відзначають день доброти. Цього дня прийнято дарувати квіти і посмішки, робити щирі компліменти і говорити приємні слова, робити добрі вчинки, адресовані як близьким, так і зовсім незнайомим людям.

Мукачівці кажуть, про це свято чули багато й традицію його відзначення підтримують. Однак додають: аби робити хороші справи, 13 листопада не чекають.

Жителі нашого міста розповідають: роблячи добрі справи по відношенню до інших, і самі відчувають душевне піднесення. І це й не дивно, адже з кожним добрим вчинком світ навколо стає чистішим, кращим і добрішим.

Психологи стверджують: люди, які роблять добрі справи, почуваються краще, хворіють менше, а живуть довше, ніж ті, хто часто нервує і злиться. А ще добрі люди набагато легше справляються зі стресами і негативом, рідше страждають від внутрішніх комплексів і заниженої самооцінки, а також простіше знаходять спільну мову з іншими людьми.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 7 =