День автомобіліста і дорожника відзначили в Ужгороді

Свято автомобілістів і дорожників в Ужгороді відзначили з виставкою авто, грамотами та концертом. Машини на будь-який смак можна було побачити на площі Народній.

За кермо у габаритну машину та у дальню дорогу: чи не щодня водій ТВО «Авто-люкс» Сергій Віщак долає сотні кілометрів, аби доставити вантаж з України в Європу. Свій автомобіль береже, як зіницю ока. Нині хизується автівкою на виставці транспорту в Ужгороді. Та розповідає про будні дорожника.

Напередодні професійного свята дорожників, без порушень та перешкод на дорогах. В Ужгороді розгорнули експозицію сучасних авто, автобусів, великовагових транспортних засобів та сучасної дорожньої спецтехніки. А керівники краю привітали автомобілістів зі святом.

Супроводжувала урочистості концертна програма, під час якої нагородили автомобілістів і дорожників. Окрім того, Указом Президента України почесне звання «Заслужений працівник транспорту України» було присвоєно генеральному директору ТОВ «ЗакарпатЄвроТранс» Івану Романюку

Ну, а власне, свято автомобілістів та дорожників офіційно відзначають в останню неділю жовтня. З чим і вітаємо всіх причетних до дорожньої сфери.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 5 =