Де кращий стадіон: в Мукачеві чи Хусті?

20 жовтня у м. Хуст відбулося офіційне відкриття однієї з найкращих спортивних арен Західної України. Оновлено запасне футбольне поле та побудовано бігові доріжки, три волейбольні та один гандбольний майданчик. А стан Мукачівського ДЮСШ викликає обурення – сміття, вибоїни і тріщини. Раніше тут було безліч бігунів, вирувало спортивне життя, а тепер через аварійно небезпечне покриття спортсменів все меншає.

У неділю, 20 жовтня, у місті Хуст відкрили реконструйований спорткомплекс «Карпати». Голова обласної державної адміністрації від імені президента України привітав учасників свята та подякував всім причетним до розбудови цього спорткомплексу, зокрема, народним депутатам України Валерію Лунченку та Івану Крульку, міському голові Хуста Володимиру Кащуку, які спільними зусиллями домоглися покращення спортивної інфраструктури столиці Карпатської України.

Для присутніх на урочистому відкритті влаштували справжнє свято, виступав народний артист України Павло Зібров. Та найцікавішим дійством був матч ветеранів ФК «Динамо» та ФК «Хуст», у якому хустяни довели, що є гідними суперниками.

Основне футбольне поле, футбольне поле із синтетичним покриттям, бігові доріжки різних дистанцій, гандбольний майданчик, волейбольний та баскетбольний майданчики, мале футбольне поле, дитячий ігровий майданчик – все це наразі існує у спорткомплексі «Карпати».

Тим часом, поки у Хусті створюють усі умови для розвитку спорту, стадіон СОК ДЮСШ у Мукачеві занепадає. До прикладу, стан бігових доріжок відверто залишає бажати кращого, та і більше того, вони є травмонебезпечними. За словами пана Івана, який косить тут траву, вже неодноразово місцеві і навіть приїжджі спортсмени зверталися до місцевої влади з проханням відремонтувати стадіон, однак – марно. Покриття тут не змінювали ще з 70-х років.

На базі стадіону колись місцеві мали змогу поплавати у басейні із термальною водою. У липні цього року ремонтники розпочали реконструкцію спорткомплексу, на це Мукачівська міська рада виділила близько 40 мільйонів гривень. Виконати роботи планують протягом 2019-2020 років, але чи встигнуть закінчити вчасно, чи як вже традиційно, з ремонтом справа затримається – покаже час.

Мукачівці обурені: кажуть, що вкрай незадоволені поточним станом бігової арени ДЮСШ.

До слова, поза камерою ми поспілкувалися із директором ДЮСШ Сергієм Кучінкою. За його словами, у відповідь на чергове звернення до міськради отримали інформацію, що реконструкція стадіону все ж розпочнеться у 2020 році. Чи справді так буде? Не знаємо, але дуже на це сподіваємось. Адже наразі у місті з бюджетом у мільярд 200 мільйонів чомусь не знайшлося коштів на розвиток та підтримку спорту, принаймні, його головної спортивної арени.

Тим часом, у Хусті , нагадаємо, відкрили новий сучасний спорткомплекс, гідний проведення міжнародних та олімпійських змагань, повністю реконструйований та перебудований. Тут кошти знайшли і з державного, і з місцевого бюджетів, аби зробити те, що місто потребує для розвитку спорту.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 19 =