Дітей у дитбудинках на Закарпатті стає все менше

2155 дітей, позбавлених батьківського піклування, перебувають на обліку в Закарпатській області. Їхня кількість з 2011-го року постійно зменшується. Усиновленню підлягає 561 дитина. З них левова частка – 508 дітей старші 6-ти років.

Цього року 58 дітей в Закарпатті знайшли нові родини. Переважну більшість всиновили громадяни України, і тільки 14 – іноземці. За словами начальника Служби у справах дітей Закарпатської ОДА Світлани Якімеліної, з кожним роком дітей у дитячих будинках стає все менше. До прикладу, торік за цей період всиновили 51 дитину.

На жаль, останніми роками спостерігається і розсиновлення. Хоч це одиничні випадки, але і вони є. Не зійшлися в поглядах чи інші проблеми постали перед новими батьками та новими дітьми, потім встановлюють спеціалісти. Як показує практика, після негативного досвіду ті ж самі батьки не зважуються всиновлювати інше маля.

Якщо ви вирішили стати батьками для таких діток, необхідно подати заяву, яку служба у справах дітей розгляне за 10 днів. Якщо питань не виникне, то на вас чекають курси, ознайомлення з банком дітей на усиновлення. Після вибору ви зможете поспілкуватися з дитиною, А далі – питання часу: складання акту усиновлення, заява, суд, реєстрація дитини і все – ви маєте нового члена вашої родини. Про якого потрібно піклуватися та головне – любити.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − two =