М’ясо на ринках Мукачева доступне не всім покупцям

Прилавки з м’ясом на ринках Мукачева рясніють різними видами: свинина, яловичина, телятина. Тут є все, чого душа бажає. А душа покупців, як виявилося, бажає лише одного: щоб ціни не були такими високими. Особливо скрутно пенсіонерам.

Самі ж продавці м’яса кажуть, що ціни стабільні і не дуже змінилися. Хіба що свинина, кажуть, здорожчала, але причини цього пояснити не можуть.
І хоч м’ясо – задоволення не з дешевих і не кожен в змозі його собі дозволити, все ж, зізнаються продавці, мають постійних клієнтів.

Покупці ж в свою чергу намагаються хоч іноді ласувати м’ясними смаколиками. А дехто на ціни і взагалі не зважає.

Є й такі, кого ціна на м’ясо вже давно не цікавить. Адже кілька років м’ясо припинило входити до їх основного раціону. Пані Алла зізнається, що необхідність білка в організмі важко переоцінити. Але додає, що і в рослинних продуктах легко знайти білки, що містять всі незамінні амінокислоти.
Така дієта, на думку пані Алли, в комплексі з фізичними навантаженнями надзвичайно добре впливає на її самопочуття.

А от лікарі про вегетаріанство кажуть, що головне це слідкувати аби раціон і справді був збалансований і спланований. І тоді такий спосіб харчування може використовуватись у медичних цілях – для профілактики різних захворювань.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × four =