Молитовні чування, присвячені Богородиці, відбулися в Мукачеві

Жовтень у католицькій церкві – місяць особливого почитання Богородиці – Цариці Святої Вервиці. З цієї нагоди духівники міста разом з молоддю зібралися на традиційній божественній літургії у соборі святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, аби дізнатися більше, що символізує вервиця, та разом помолитися за мир в Україні та цілому світі.

У соборі святих рівноапостольних Кирила та Мефодія священнослужителі Мукачівської греко-католицької єпархії разом з молоддю міста зібралися на молитовних чуваннях. Діти кажуть, такі заходи відвідують з великою цікавістю, адже вони не обмежуються молитвою, а ще й мають ще й навчальну складову.

За словами духівників, молитовні чування для молоді організовують щоквартально. Оскільки жовтень у греко-католицькій церкві вважається місяцем особливого почитання Богородиці – Цариці святої вервиці, то й служба цього разу була присвячені саме цій темі.

Слід зазначити, що молитва на вервиці протягом цілого місяця в знак особливого вшанування Пресвятої Богородиці – це всесвітня ініціатива, яку започаткував Папа Римський Франциск.

Варто додати, вервиця – це нанизані на шнурок або стрічку намистини чи вузлики, які у давнину були необхідні для підрахунку молитов. Нині вервиця символізує драбину, котра через молитву, веде людей до Бога.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 3 =