П’ятеро ведемедів із Донеччини оселилися у парку «Синевир»

Реабілітаційний центр для бурих ведмедів в НПП «Синевир» став новою домівкою для 5 клишоногих з Донеччини. Перевезли їх сюди з міні-зоопарку з Покровська.

Господар звіринцю тримав цих тварин та ще понад сотню інших в тісних клітках та морив голодом. Завдяки волонтерам -зоозахисникам, які цій ситуації надали розголосу, ведмедів у господаря конфіскували рішенням суду, щоправда, поки лише тимчасово.

Ці п’ять ведмедів в реабілітаційному центрі зараз у центрі уваги. За ними постійно спостерігають та тішать різними смаколиками. Працівники прихистку кажуть: найбільш до вподоби чотирилапим яблука.
У звіринці, де ведмеді жили раніше, про таке ставлення вони могли лише мріяти. У Покровську на Донеччині власник міні-зоопарку тримав тварин у тісних клітках, в антисанітарії та морив голодом, розповідають зоозахисники. Так тривало, аж поки цій ситуації не надали розголосу . Зоозахисники були шоковані, побачивши, в якому тварини стані.

Волонтери почали звертатись до різних інстанцій та стукати в усі двері , щоб тварин врятувати. До операції порятунку змогли долучити і небайдужих українців. Зоозахисники кажуть, за таке поводження з тваринами власника вже давно треба було судити. Однак лише через загибель лева справа нарешті дійшла до суду.

Ведмедям пощастило: щойно суд прийняв рішення конфіскувати тварин, чотирилапих відразу доправили до реабілітаційного центру. 5 лютого Красноармійський міжрайонний суд Донеччини наклав арешт на ведмедів, а вже 8 лютого вони оселилися у Реабілітаційному центрі національного природного парку «Синевир».

На жаль, частину тварин, що жили у звірниці, горе-господар вже встиг кудись сховати або вивезти, та цих ведмедів він ще планує відсудити. Волонтери сподіваються, це зробити це йому не вдасться.
Ведмеді зараз перебувать під наглядом фахівців, одному з них буде потрібна допомога ветеринарів, у нього зламана щелепа. Та тут він отримає належне лікування. Зоозахисники кажуть: таких звіринців, як у Покровську, в Україні понад півсотні, а умови, в яких тримають тварин, далеко не найкращі.
Поки немає остаточного рішення суду, ці ведмеді тут – гості тимчасові. Та зоозахсиники та небадужі українці все ж сподіваться: спправедливість візьме гору.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × four =