Чергова сесія

«Руки геть від майна ОСББ! Не кради у дітей!» – з такими закликами  представники ОСББ «Керченське» вчергове відстоювали право на приміщення  у будинку на вулиці Керченській, 7 для дитячих гуртків, яке хотіли викупити орендарі.
Забезпечення інсуліном понад сім сотень ужгородців хворих на цукровий діабет – одне з важливих рішень порядку денного. Наразі депутати виділили 700 тисяч гривень на придбання інсуліну. При річній потребі у майже 8 мільйонів  гривень – це на кілька місяців.
Недофінансування медицини – загальнодержавна проблема. Частково вирішення її лягає на плечі місцевих бюджетів. Це стосується і забезпечення пільг комунальним закладам.
Розглянули низку майнових, земельних  питань, виділили житло афганцю, внесли зміни до програм соціально-економічного розвитку міста і до бюджету на 2020 рік.Дискусія виникла у депутатів з приводу 10 мільйонів гривень для ремонту будівлі УСБУ на вулиці Довженка, 3, яке має історичну цінність. Депутат Богуславський пропонував використати ці кошти на нагальні потреби містян, до прикладу, ремонт освітніх закладів. Проте більшістю рішення прийнято. Також приділили увагу розвитку транскордонної культури.Дві години і майже півсотні питань порядку денного затвердили депутати на черговій 44 сесії Ужгородської міської ради.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − twelve =