Центр підтримки підприємництва відкрили в Ужгороді

Підтримати розвиток малого та середнього бізнесу в області – основна ціль новоствореного Центру підтримки підприємництва. На урочистому відкритті офісу уклали відповідний меморандум, підписи під яким поставили Геннадій Москаль, голови Громадської ради при Закарпатській ОДА та Закарпатської регіональної ради підприємців.

У своєму виступі очільник краю наголосив на важливості розвитку бізнесу, як одного із головних наповнювачів бюджету.

Центр підтримки підприємництва буде працювати на базі департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації. Як розповіла керівник центру, в його функції входитиме в першу чергу допомога людям, які мріють відкрити власну справу. Звернувшись сюди, вони зможуть отримати власний бізнес-план, інформацію щодо регіональних та міжнародних програм. Працівники центру нададуть допомогу в пошуку потенційних партнерів як на теренах Закарпаття, так й за кордоном.

Крім цього, фахівці Центру організовуватимуть для підприємців тренінги, семінари, круглі столи, які матимуть на меті кваліфіковане ведення підприємницької діяльності.

Знаходиться офіс Центру підтримки підприємництва в приміщенні Закарпатської облдержадміністрації, а саме в 414 кабінеті. Наразі тут працюють двоє працівників, в майбутньому ж планується залучити ще двох із знанням іноземних мов для ведення міжнародних переговорів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − eighteen =