«Центр громадських ініціатив» презентував результати роботи в Ужгороді

Організація «Центр громадських ініціатив» покликаний об’єднати громадськість, щоб впроваджувати в реальність позитивні зміни. До цієї міжнародної ініціативи Україна долучилася 2011 року. І вже сьогодні є перші здобутки. Учасники організації працюють, щоб його поширити діяльність у тому числі на локальному рівні.

Тільки за минулий рік до «Центру громадських ініціатив» долучилося всього 10 громадських організацій. За словами голови правління БФ Андрія Вишняка, це доволі низька активність з боку активістів, враховуючи, скільки ГО зареєструвалися офіційно.

Навіть ті, що вже долучилися, подекуди інтереси регіону ставили вище, аніж самої держави. Проте і ця тенденція вже змінюється.

Завдяки програмі «Партнерство “Відкритий Уряд» держава змогла зекономити значні кошти. А це впровадження програми «ProZORRO».

Вже на 2018-2019 рр. поанується запровадження таких трансформаційних реформ, як створення інтерактивної карти територій, забруднених мінами та іншими вибухонебезпечними предметами; підвищення прозорості конкурсів на отримання державного фінансування громадським суспільством та інші.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 4 =