Одинадцяту виставку CARPATHICA ART EXPO відкрили в Ужгороді

XI. CARPATHICA ART EXPO – під такою назвою стартувала традиційна – вже 11-та виставка членів творчого об’єднання митців імені Міхая Мункачі 24 січня в Ужгороді. У залі Закарпатського музею архітектури та побуту розмістилася експозиція з творчих доробок майже двох десятків закарпатських авторів різнопланового образотворчого мистецтва. Захід присвятили Дню угорської культури.

Живопис, графіка, скульптура, рельєф, вироби з бісеру, різьба по дереву тощо – творчі здобутки представили на розсуд поціновувачів прекрасного закарпатські митці у Закарпатському музеї архітектури та побуту в Ужгороді.

Свої творчі доробки представили майже два десятка членів творчого об’єднання митців імені Міхая Мункачі та інші закарпатські художники.

Виставка – традиційна, цього року вже водинадцяте відчинила свої двері для відвідувачів. Відкрили експозицію урочисто за участі консула Угорщини у місті Берегово, мистецтвознавців, художників та інших поважних гостей. Захід присвятили Дням угорської культури у Закарпатті.

Поціновувачі мистецтва зможуть відвідати виставку протягом двох тижнів. Експозиція триватиме до 7 лютого 2020 року.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 10 =