На Ужгородщині вдруге проведуть фестиваль водних видів спорту

«Carpathian aquatics cup — 2019» — фестиваль водних видів спорту вже вдруге планують провести на Закарпатті 13-15 вересня. Локація — аквакомплекс «Європа» у селі Соломоново на Ужгородщині. Про програму заходу журналістам розповіли організатори фесту на прес-конференції.

У рамках фесту проведуть чемпіонат України з плавання категорії «Мастерс». Варто додати, право на проведення відкритих всеукраїнських змагань виборювали пів року, конкуруючи з Харковом, Полтавою, Черніговом та Львовом.

Від 80 до сотні чоловік від 8 команд очікують для участі у Кубку Карпатського єврорегіону з водного поло серед ветеранів.

Одним із потужних івентів фесту повинен стати семінар суддів, який проведуть під егідою Федерації плавання України. Вже зареєстровано пів сотні заявок на участь у цьому заході.

Мета фесту: популяризувати здоровий спосіб життя, водні види спорту, зміцнення добросусідстких відносин з країнами Карпатського Єврорегіону, промоція спортивно-туристичних можливостей Закарпаття.

Родзинкою фесту стануть зірки світового спорту. Серед них – обличчя заходу – чемпіон та рекордсмен світу з плавання Михайло Романчук, який проведе майстер – клас. Також чемпіон світу Денис Силантьєв та віце-президент ЛЕН і президент Федерації плавання України Андрій Власков та інші. Організатори кажуть, фестиваль перспективний. На третій фест вже поступають заявки від інфраструктурних компаній, які не встигли взяти участь цього року.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 3 =