Бізнес файл

Свіжі випуски

Всі випуски

Бізнес_файл №23. 25 квітня 2019 р.

До уваги усіх, хто цікавиться бізнес-подіями країни та світу, свіжий випуск програми «Бізнес файл» на телеканалі «М-студіо»! Сьогодні говоримо про мобільний інтерент України, який один із найдешевших у світі, про можливе нововведення на перехрестях – «косі зебри», про те, який зв’язок між мінімальною зарплатою і пенсією та прожитковим мінімумом.

«Бізнес файл» №20. 4 квітня 2019 р.

Жінки-мільйонерки, яких в Україні – 40%, плюс два українські міста до маршрутної мережі Ryanair: перші рейси вже з червня 2019 року,

Бізнес файл. 14 березня 2019 р.

У випуску програми «Бізнес-файл» за 14 березня Ірина Ковальчук розповість про новий орган у планах ЄС – Європейську фінансову поліцію, інститут авторизованого економічного оператора і митне співробітництво з Євросоюзом, електрокари «Tesla», які продають лише онлайн, та нові назви для українських коньяку та шампанського.

Бізнес файл. 7 березня 2019 р.

Топ світових брендів: динаміка за 19 років, довгоочікуване рішення про утилізацію пестицидів за кордоном та скільки кілометрів українських доріг відновлять у 2019 році – про це у програмі “Бізнес файл” на телеканалі “М-студіо”.

Бізнес-файл № 15. 28 лютого 2019 р.

У 15 випуску програми «Бізнес файл» на телеканалі «М-Студіо» за 28 лютого 2019 року дізнаєтесь про прогнози НБУ щодо інфляції та зняття валютних обмежень, про те, як отримати субсидію готівкою, про результати розмитнення євроблях за пільговий період і що буде далі з автівками на іноземній реєстрації, та чому банан – стратегічний фрукт для українців.

Бізнес файл. 14 лютого 2019 р.

Прогнози зростання економіки на 2019 рік, топ-5 схем виведення грошей з банків та всі «за» і «проти» добровільного страхування авто – про це у випуску програми «Бізнес файл» за 14 лютого.

Бізнес файл №10. 13 грудня 2018 р.

Про допомогу ЄС Україні в 500 мільйонів євро, або як повернути зовнішній борг, про імпорт секонд-генду та третє місце країни у світі; про пристрасті навколо «євроблях» та чи варто страхувати «залізних коней», дивіться десятому випуску програми «Бізнес файл» на телеканалі «М-Студіо».