Бізнес файл

Свіжі випуски

Всі випуски

Бізнес файл. 9 листопада 2018 р.

Хто найбагатший в Україні та чому їх статки зростають швидше за ВВП, імпорту автівок з Росії – ні! – вимога народних депутатів від Закарпаття, зміни у субсидіюванні та скільки утримують із доходів громадян – про ці та інші актуальні теми у черговому випуску програми “Бізнес файл”.

Бізнес-файл. 25 жовтня 2018 р.

Якщо вам цікаво дізнатись про енергоефективність як пріоритет для держави, про Айфономанію – панацею 21 сторіччя, про те, чому таке дороге пальне та чи можна вплинути на ціни на автозаправках – дивіться 3 випуск програми «Бізнес файл». Як завжди – у четвер о 20 годині.

Бізнес файл: 18 жовтня 2018 р.

У програмі Бізнес файл продовжуємо лікнеп з економічних питань на актуальні теми сьогодення. У цьому випуску говоримо про український банкопад та долю проблемних активів, про валютні коливання: чого чекати від курсу долара та євро, про блакитне паливо, а саме чи обґрунтовані тарифи на газ, чи варто очікувати його здорожчання. У рубриці «Економічний словник» – єдиний […]

Програма «Бізнес файл» за 11 жовтня 2018 року. Випуск №1

Якщо ви не фахівець з економічних питань, проте хочете підвищити свою фінансову грамотність, аби розібратися у нормах чинного законодавства, які так швидко змінюються – програма «Бізнес файл» на телеканалі «М-студіо» саме для вас!