Буштино відсвяткувало 650-річчя

День селища, ще й в поєднанні з такою поважною датою, як 650 років, не міг пройти у Буштині непомітно. Розваги для дітей та дорослих, смачна їжа та різноманітна концертна програма не залишили байдужим жодного місцевого жителя та гостей краю.

Працівниці бібліотеки з Буштина дуже полюбляють такі заходи, як день селища, бо саме тут вони можуть вдосталь поспівати та порадувати своїм співом інших. Окрім того, на свято жінки привезли і бібліотечну літературу, аби познайомити з нею гостей заходу.

Урочиста й концертна програмадо дня селища проходила вже традиційно у парку ім. Б.Хмельницького. Тут зібралося чимало людей, аби відзначити 650-й день народження Буштина.

Відвідав свято і Валерій Лунченко. Зі сцени він побажав людям хорошого настрою та процвітання для їх населеного пункту.

А тих людей, які пишаються своїм селищем, у Буштині вистачає. З хорошими піснями і хороший настрій забезпечений. Люди танцювали та співали. Розважали їх в свою чергу місцеві колективи та відомі в Україні наші закарпатські співаки.

Окрім видовищ, на святі було й що попоїсти. Смачний шашлик та інші наїдки. Розваги на будь-який смак, для дітей та дорослих. Гості свята залишились задоволені.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 15 =