Книгу про понад сотню закарпатських зодчих церков презентували в Ужгороді

Унікальне видання про понад сотню закарпатських зодчих церков Михайла Сирохмана презентували в Ужгороді. Роботу відомого мистецтвознавця і дослідника краю «Будівничі закарпатських церков» надрукувало видавництво Олександри Гаркуші за кошти обласного бюджету. У рамках дії обласної «Програми підтримки видання творів місцевих авторів» планують видати 16 книжок.

«Будівничі закарпатських церков» – відомий закарпатський мистецтвознавець і дослідник Михайло Сирохман презентував свою книгу у прес-клубі Закарпастької ОДА. Книгу надрукувало видавництво Олександри Гаркуші. Директорка каже, книга дуже цінна та цікава унікальними фактами, які автор збирав чверть століття.

Унікальна книга про понад сотню зодчих церков з усіх куточків Срібної Землі – перша з 16, виданих за підтримки Закарпастької ОДА. 900 тисяч гривень на 2019-2020 рік передбачено на фінансування обласної «Програми підтримки видання творів місцевих авторів», у рамках якої видають лише твори авторів, що пройшли конкурс.

Усі книги не передбачені для продажу, а розповсюджуються по бібліотеках та творчих спілках. За кілька тижнів презентують новинки для дітей та представлять «Історію Закарпаття в персоналіях» Сергія Федаки і твори Мирослава Дочинця.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × four =