Фестиваль «Бринза Хустщини» вперше відбувся у Горінчеві

Цими вихідними на Хустщині відбулося справжнє свято бринзи. Фестиваль стартував у Горінчеві і має всі шанси стати традиційним. Адже гурманів, туристів та зацікавлених у вівчарстві цьогоріч приїхало чимало, що й гарантувало успіх.

Усі дізналися чимало про екологічно чистий молочний продукт місцевого виробництва, якого так не вистачає на полицях сучасних супермаркетів. Щодо процесу виготовлення овечого сиру, то це дуже клопітка робота, яка під силу далеко не кожному.

Крім того, у програмі фесту були не лише майстер-класи з виготовлення бринзи і вурди, дегустація та презентація вівчарства як такого, тут ще й влаштували овечі перегони та конкурс краси «Міс овечка – 2019».

Скуштувати і купити овечий сир та бринзу можна було й одразу на фесті. Сировари зізналися, що треба три тижні, аби виготовити сирну продукцію. А це – від вівці і молока до готового продукту.

На території фермерства, де відбувалося дійство, розкинулось ціле наметове містечко. Гостям можна було посмакувати й іншими закарпатськими стравами, покататися на конях і відвідати атракціони.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × three =