Фестиваль «Гуцульська бриндзя» у Рахові цьогоріч пройшов із розмахом

З розмахом пройшов фестиваль «Гуцульська бриндзя – 2019». Як символ закінчення важкої праці вівчарів, відкриття свята розпочалось з відкриття барбениці зі свіжою бринзою. Після цього до амфітеатру «Буркут» пройшла колоритна процесія. На вершині гостей чекали привітальний концерт і запрошення до святкового столу від кожного населеного пункту Рахівщини.

Зранку біля Рахівської міської ради зібралося багато людей, як місцевих, так і запрошених гостей, в очікуванні свята. Початок фестивалю ознаменувався приїздом вівчарів на святково прикрашеному возі.

Право відкрити і першому скуштувати бринзу надали голові Закарпатської ОДА Ігорю Бондаренку, після чого поласувати молочним продуктом зміг кожний гість, що знаходився поруч. І тільки-тільки віз покинув межі міста, як за ним слідом почала свій рух яскрава хода, під час якої кожен населений пункт Рахівщини представив свій традиційний народний колорит.

Хода розтягнулась на все місто і завершилась в парку «Буркут», де відвідувачів вже чекала привітальна промова на сцені. А поки гості свята дивились театральні вистави, журі фестивалю оцінювали підготовлені до ярмарку садиби і святкові столи.

Оцінювали садиби в 7 номінаціях, таких як «Найкращі газда і газдиня садиби» і «Найсмачніші гуцульські страви». Всі населені пункти, що взяли участь у змаганнях, привітали почесними грамотами від народного депутата Василя Петьовки, який підтримав проведення свята.

Зрештою голову Закарпатської держадміністрації запросили до запалення ватри, для всіх охочих відкрилися святкові столи і садиби.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − six =