Ансамбль «Бревіс» подарував мукачівцям тригодинний концерт до Дня незалежності

Яке свято без музики? Традиційно до Дня Незалежності України учасники вокального ансамблю «Бревіс» підготували для жителів міста та гостей краю святковий концерт. Музиканти заспівали обробки українських пісень, композиції відомих виконавців. Не обійшлося й без виконання Гімну України.

Десятки містян та гостей краю зібралися на вже традиційному святі музики, приуроченому до Дня Незалежності України. Щороку 24 серпня прихильників власної творчості на центральній площі міста збирають учасники вокального колективу «Бревіс».

Музиканти кажуть, не оминають увагою жодне державне свято й завжди намагаються організовувати відкриті концерти. Й додають, з року в рік глядачів на святі тільки більшає.

За виступом гурту глядачі спостерігали більше трьох годин. Музиканти виконали понад 20 композицій у власному аранжуванні. Серед них: обробки українських народних пісень, твори відомих українських артистів, не обійшлося й без гімну України.

Присутні довго не хотіли відпускати зі сцени артистів, тож концерт завершився майже опівночі. Учасники колективу кажуть, любов та підтримка публіки допомагає не зупинятися на досягнутому й завжди рухатися тільки вперед. Тож пообіцяли вже найближчим часом приємно здивувати прихильників власної творчості.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × two =