На Виноградівщині після паводку заново почали висаджувати городину

Наслідки негоди, яка нещодавно вирувала в Закарпатті, місцеві мешканці називають катастрофічними. В селі Боржавське на Виноградівщині було підтоплено більшу частину угідь.

Постраждали теплиці, в яких вже практично дозріли помідори. Сьогодні плоди важкої праці селян залишились під товщею намулу. Це значні фінансові та моральні втрати, адже вирощувати городину – задоволення не з дешевих. Частина мешканців вже не буде в цьому році відновлювати роботи на полях. Частина вже починає висаджувати городину заново.

Мешканка Боржавського пані Оксана цього року вже не планує відновлювати роботи в своїй теплиці. Каже, що багатьом селянам доведеться виїхати на заробітки.

Теплиці пана Михайла теж не оминула велика вода. Він сподівається на осінній урожай. Каже, що це хоч трохи дозволить компенсувати витрати.

Однією з причин, які призвели до таких наслідків, селяни називають технічні недоліки дамби. Кажуть, такі підтоплення тут відбуваються часто.

За словами місцевих мешканців, дамба розташована занадто близько від русла річки і це є однією з причин постійних підтоплень угідь. Надто вузький міст в селі Великі Ком’яти – ще одна перепона, яка надовго затримує воду біля дамби.

Незважаючи на катастофічні наслідки мешканці Боржавського не опускають руки і продовжують свою щоденну працю. Навіть ті, хто в цьому році вже не планує нічого садити, сподіваються в наступному році відновити теплиці і почати все з початку.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × three =