Закарпатець із інвалідністю більше двох років намагається добитися субсидії

Уже більше двох років житель смт. Буштино Олкександр Андрійцьо оббиває пороги управління соціального захисту з вимогою призначити йому грошову допомогу на оплату житлово-комунальних послуг. Чоловік має інвалідність, тож переконаний – працівники соцзахисту діють незаконно.

Пан Олександр – інвалід другої групи. Декілька років тому він отримав важку травму хребта, після чого про працевлаштування можна було забути. Розповідає, живе на одну пенсію, якої ледь вистачає на оплату комунальних послуг, а платити треба чимало, адже в оформленні субсидії чоловіку відмовляють.
П. Олександр розповідає, добре вивчив закон. Тож відстоювати свої права вже більше двох років намагається в кабінетах соцпрацівників. Звертався навіть у прокуратуру. Але звідти його заяву знов направили у соцзахист, а в соцзахисті знов відмовили.

Начальник відділу прийому громадян Тячівського управління соціального захисту населення Лідія Ковач каже: попри скарги чоловіка, вони діяли згідно із законом. Є кілька причин, через які субсидію зараз призначити не можуть, але чоловік все ж може її отримати – після переоформлення документів про житлову площу. Їх розглянуть на засіданні комісії, після чого буде прийнято рішення.

В управлінні созахисту нагадали, що за ряду обставин субсидії не призначаються. Зокрема, якщо є заборгованість за житлово-комунальні послуги більше двох місяців, якщо у власності родини є авто або інший транспортний засіб, якому менше п’яти років від дати випуску, і якщо ваші доходи менші, ніж мінімальна зарплата.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + four =