Дорогу «Мукачево – Рогатин» одночасно блокували в трьох місцях на Рахівщині

Стан дороги державного значення Н-09 «Мукачево – Рогатин» призвів до масового обурення жителів Рахівського району. Відтак в один день, о сьомій ранку 12 червня, дорогу перекрили відразу в декількох місцях.

В селі Ділове люди мирно, але наполегливо відстоювали право на нормальну дорогу. Депутат Рахівської районної ради каже: постійно писали звернення до Кабміну, та відповіді були невтішними. В останньому листі дорогу все ж пообіцяли зробити.

Люди кажуть – терпець увірвався і сил їздити такими автошляхами більше нема. Обіцянкам місцеві також вже не вірять. Люди, які через перекриття потрапили в годинні затори, в черзі стоять з різними настроями.

Трасу розблокували о 12:30. Цю акцію назвали попереджувальною і дали владі час, аби розпочати ремонтні роботи. Ті, кому близько обіду вдалося все ж проїхати один заблокований пост, вже незабаром потрапляли в інший, у Великому Бичкові.

Влада до мітингувальників там так і не вийшла. Кажуть, повідомляли про перекриття в соціальній мережі, озвучували цю інформацію і для влади. Люди кажуть, поки дорогу не почнуть робити – акції не припиняться, їх ставатиме тільки більше.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 4 =