На благодійному вечері в Мукачеві збирали гроші на лікування молодої жінки

В Мукачеві відбувся благодійний вечір на підтримку хворої на лейкемію закарпатки. В заході взяли участь відомі гумористи, співаки та танцювальні колективи. Долучитися до благодійності міг кожен.

Повна зала гостей, конкурси, подарунки, гумор, а також вокальні та танцювальні номери. Саме так пройшов уже традиційний для Мукачева благодійний вечір. Захід організували на підтримку 26-річної жительки Тячівщини Наталії Дочинець, якій в жовтні 2018 встановили страшний діагноз: гостра мієлоїдна лейкемія. Зараз жінка перебуває на 3 курсі хіміотерапії в Угорщині. Але для порятунку життя Наталії потрібна трансплантація кісткового мозку. Операція та відновлення після неї коштують 100 тисяч євро. Наразі зібрано всього 10 тисяч євро та 24 тисячі доларів.

Організатори заходу кажуть, дізнавшись про діагноз землячки, довго не роздумували – одразу почали планувати благодійний вечір. В реалізації задуманого брала участь ціла команда небайдужих людей, кожен з них працював абсолютно безкоштовно. Під час заходу провели імпровізований аукціон з продажу картин закарпатської художниці. Кошти виручені з аукціону також будуть перераховані на підтримку хворої.

Вже наступного дня стало відомо: на заході вдалося зібрати 40 440 гривень, що становить 1330 євро. Хоч це й досить суттєва сума для сім’ї хворої, однак для проведення необхідної операції цього замало. Рідні Наталії Дочинець звертаються до всіх небайдужих, хто може допомогти зібрати кошти на порятунок життя молодої жінки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 5 =