Благодійний забіг влаштували для допомоги дитбудинку в Ратівцях

500 км задля благодійності. Із Закарпаття уже втретє спортсмени біжать, щоб привернути увагу до важливості здавати кров та не бути байдужим. Стартували бігуни з Верецького перевалу. Після сотні кілометрів їх зустрічали у дитячому будинку в Ратівцях Ужгородського району.

Більше ста кілометрів подолали бігуни Угорщини та України. А ще близько 4-х сотень кілометрів– попереду, до Будапешта. Біжать, щоб привернути увагу до важливості здавати кров та благодійності. Це вже третя така акція. Але на цей раз спортсмени стартували не в Угорщині, а з Верецького перевалу.
Зустрічають спортсменів у дитячому будинку в Ратівцях. Саме тут розташований Центр медико-соціальної реабілітації, куди планують передати допомогу.

Звичайно, що перше – дітки, котрі тут є, мають мати належні умови проживання, щоб у людських умовах могли виростати та навчатися. А пізніше могли стати дорослими і створити власні сім’ї. Я вже декілька разів бував у дитячих будинках, мені відомо, з яких тяжких умов дітки сюди потрапляють. Нам, напевно, дуже важко порозуміти, де вони були і які переживання мали у попередніх сім’ях. Але ми бачимо, що тут, завдяки люблячим сім’ям, вони отримують належне виховання і стають повноцінними членами суспільства.

У реабілітаційному центрі уже пролікували 70 маленьких пацієнтів з усієї області. Заклад побудований за кошти Угорщини. Щоб його утримувати, угорський Уряд щороку виділяє фінансування.

Водночас саме цього ж дня тут освячують капличку.

Щорічний благодійний забіг проводять під патронатом дружини президента Угорщини Аніти Герцег. Торік у цьому забігу вона брала участь разом з першою леді України Мариною Порошенко.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 3 =