14-річний виноградівець бореться з хворобою, яка буває в одного зі ста тисяч

Кожен день, як випробування. 14-річний Едуард із Виноградова більше 3 років бореться з важкою недугою. Хвороба вбиває імунну систему дитини, тож йому заборонено навіть відвідувати школу. Та шанс на порятунок є, головне – зібрати кошти і терміново відправитися на лікування.

Едуард ріс звичайно дитиною. Добре вчився у школі, активно займався спортом, завжди був лідером серед однолітків. Мав певні проблеми зі здоров’ям, однак про щось серйозне ніколи не йшла мова. Та в 11 все змінилося. Й уже більше трьох років про щасливе, безтурботне дитинство годі й мріяти.

Мама Едуарда Наталія Пенцкофер почала бити на сполох. Звертатися до всіх лікарів, та жоден в Україні не міг встановити хлопчику діагноз, від так й лікувати хворобу. Після обстеження в Угорщині хлопчику діагноз встановили. За словами лікарів, таке трапляється в одного на 100 тисяч й лікувати недугу вкрай важко та дорого. Вартість однієї процедури коштує від 3000 тисяч євро. Й проводять їх не будь-де.

Жінка каже, кожного місяця хвороба прогресує, тож лікувати дитину треба негайно. Сума лікування просто непідйомна для родини, тож жінка благає про допомогу всіх небайдужих.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + 11 =