Бюджетники Воловеччини три місяці не отримують зарплат

Без зарплати вже кілька місяців бюджетники Воловеччини. Мова йде про медиків, освітян, працівників бібліотек і, навіть, сільських голів. Минулого року була аналогічна ситуація, але після масових обурень та перекриття дороги, людям таки отримали платню.

Історія повторюється. Наразі працівники бюджетної сфери у відчаї: як жити без зарплати, утримувати дітей, платити комунальні послуги тощо. Заборгованість вже сягає три місяці.

Знімальна група завітала до амбулаторії села Жденієво, що на Воловеччині, аби дізнатися про ситуацію з кором, проте колектив медзакладу буквально навперебій почали розказувати, що вже три місяці сидять без зарплати. Людям, як то кажуть, накипіло.

Працівники амбулаторії – а їх 23 – обурені, що проблема із заборгованістю – для них уже норма. Минулого року медики були вже у подібній ситуації.

Боргують, як і минулого року, працівникам ДНЗ.

Цього року історія повторюється, проте вже триваліший термін і у більших масштабах. Так, проблема із заборгованістю заробітних плат зачепила й працівників культури та бібліотек.

Без зарплати також і сільські голови Воловеччини дотаційних населених пунктів.

Про проблему заборгованості працівникам бюджетної сфери Воловеччини знають і коментують представники районної влади. Що стосується зарплати сільських голів – голова РДА Валентина Рогова каже, це питання не до райдержадміністрації.

Працівники бюджетної сфери Воловеччини сподіваються, що отримають зароблене, і не доведеться людям знову вдаватися до рішучих дій – перекривати дорогу, як минулого року.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − five =