Бюджет, крадіжки та медреформа: як пройшла сесія Хустської райради

На порядку денному засідання сесії Хустської районної ради – 20 питань. Більшість з них були обговорені на профільних комісіях. Зупинилися на бюджеті району за перше півріччя 2018-го року.

Відтак в.о. начальника Хустського відділу поліції Олександр Капцош доповів про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території району. За його словами, із початку року особливо тяжких кримінальних правопорушень не фіксували. Водночас спостерігається збільшення кількості випадків крадіжок.

Водночас голова Хустської РДА Назарій Павлій зауважив: лише на одному правоохоронцеві Хустського відділу поліції лежить вирішення не одного десятка справ.

Наступним розглянули питання стану реформування Хустського центру первинної медико-санітарної допомоги. В.о. головного лікаря Іван Кутчак каже: розпочали ряд змін із підписання угоди з Національною службою здоров’я України. Щодо підписаних декларацій, то, за словами в. о. головного лікаря, їх уже більше 12-ти з половиною тисяч. Іван Кутчак зауважує, хустяни активно долучилися до підписання декларацій: більшість уже обрали свого сімейного лікаря. Закликає медик до такої активності і жителів сіл району.

Окрім медичних питань, депутати обговорили і земельні, і освітні.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 3 =