В Ужгороді стартував інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи»

Уп’яте стартував інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» в Ужгороді.

У культурно-історичному комплексі «Совине гніздо» майже сотня учасників зібралися, аби презентувати інвестиціцний потенціал краю, обговорити проблеми і перспективи інвестиційного розвитку регіону. До діалогу долучилися представники дипломатичного корпусу іноземних держав, торгово-промислових палат, бізнесових кіл, народні депутати та керівники провідних підприємств краю, успішні жінки-підприємці, науковці та представники громадськості.

На форумі в рамках 6 панелей обговорюватимуться питання щодо стимулювання інвестиційної діяльності, оздоровлення економіки України, інвестиційні паспорти ОТГ та стратегії їх розвитку, індустрія краси та здоров’я, кіновиробництво на Закарпатті. Також розглядатиметься залучення інвестицій у вирішення екологічних проблем, створення платформи для всіх зацікавлених, починаючи від локальних виробників до споживачів харчових продуктів.


Захід відкриє широкі можливості для інвестування в економіку Закарпаття та сприятиме розвитку встановлених та налагодженню нових ділових контактів.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + seventeen =