Битву різьбярів цього літа вдруге влаштують на Рахівщині

Рахівщина заманює. Алея різьби у Великому Бичкові заохочує усе більше туристів у наш край. Майже 20 дерев’яних скульптур встановили на території місцевого ліцею. Минулоріч у селищі вперше пройшла битва різьбярів, і два десятки найкращих майстрів Західної України приїхали на Закарпаття, аби позмагатися за першість. Роботи, що коштують на ринку переважно по 200-300 доларів, залишилися на території місцевого ліцею.

Директор Великобичківського ліцею, де встановили алею, Лілія Ільчук каже: ця місцина вже набула неабиякої популярності серед туристів та місцевого населення. До того ж самі вихованці закладу доглядають за скульптурами і такими чином вчаться берегти навколишнє середовище.

Повторити своєрідні змагання організатори планують і цьогоріч. Почнеться битва 30 липня і триватиме до 4 серпня. На алеї вже підготували дерева, котрі були в аварійному стані, для того, аби майстри створили з них дерев’яні скульптури.

Тож вже за місяць на Рахівщині знову зберуться найкращі майстри для того, аби поповнити колекцію унікальних скульптур на Алеї різьби.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =