Безплатні правові консультації отримали вже 10 тисяч закарпатців

Майже 10 тисяч закарпатців отримали безоплатні правові консультації. В Ужгороді підбили підсумки роботи Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у області. Говорили про нові сервіси та практику для студентів.

Скористатися безоплатною правовою допомогою можуть і діти, які стали жертвами домашнього насилля чи цькування у школах. Цього року у законодавстві відбулися зміни, які дозволяють скористатися цим правом.

Адвокати Центру продовжують роботу і в напрямках кримінальних та цивільних справ. Це сплати аліментів, оплата встановлення факту народження чи смерті на окупованих територіях, відновлення виплат ВПО, доведення фактів роботи в шкідливих умовах.

Одними з популярних проектів юстиції є «Шлюб за добу» та видача свідоцтва про народження у пологових. Також з’явилася можливість подати заявку на державну реєстрацію цивільного стану через веб-портал. Окрім того, проводять зустрічі із учнями та студентами.

В Головному управлінні юстиції Закарпаття запевняють, що пріоритетним напрямком роботи залишається правова обізнаність громадян. Тому для кращої комунікації проводять виїзні прийоми, де громадян консультують з будь-яких питань.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + 20 =