На Закарпатті через електроприлади цього року сталися дві пожежі

Сьогодні майже неможливо уявити повсякденне життя без електричної енергії: штучне освітлення, телевізор, холодильник, праска та навіть тепловентилятор – всі це є невід’ємною частиною побуту сучасного українця. Водночас несправність електроприладів чи недотримання правил техніки безпеки при їх використанні може стати причиною пожежі.

Все більше закарпатців в зимовий період опалюють свої домівки електричними обігрівачами: конвекторами, тепловентиляторами. Однак не ознайомлення з інструкцією з використання цих приладів і й банальне незнання правил техніки безпеки – може стати причиною пожежі. Ми вирішили з’ясувати, що ж знають мукачівці про правила поводження з побутовими електроприладами. Дорослі запевняють, що до електрики ставляться серйозно і навіть з побоюванням, тому завжди вимикають електроприлади і витягують шнури з розетки. А як щодо дітей?

Поспілкувавшись із працівником ДСНС Михайлом Русняком, ми дізналися, що цієї зими на Закарпатті вже були два випадки пожеж, спричинених загоранням електрообігрівачів.

Але електрика може бути і безпечною. Для цього треба користуватися лише справними електроприладами згідно інструкції. І якщо не забувати кілька простих правил техніки безпеки, можна уникнути багатьох неприємностей!

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − 1 =