Закарпатська поліція спілкуватиметься з ужгородцями і мукачівцями у Telegram

Поліцейські Закарпаття вирішили покращити роботу з громадянами. Обіцяють налагодити результативну співпрацю в плані реагування на заяви та повідомлення громадян про скоєні правопорушення та злочини. А допоможують їм в цьому соціальні мережі, зокрема, Telegram-канал.

Повідомити про злочин онлайн. Поліцейські Закарпаття закликають жителів області приєднатися до групи «Безпечне місто Ужгород» і «Безпечне місто Мукачево» в месенджері Telegram. Кожен учасник групи може надати сюди інформацію про злочин, отримати юридичні консультації чи дізнаватись новини про розкриття резонансних злочинів. Правила користування прості, розповідаються поліцейські.

Правоохоронці ж інформують про перекриття руху на окремих ділянках доріг у святкові дні, схеми об’їздів, а також надаватимуть інформацію про заходи, які проводить поліція, прохання допомогти у розшуку тощо.

Долучитися до каналів можна шляхом пошуку у Telegram за назвою групи bezpechnemistouzh та bezpechnemistomukachevo. Телеграм-канали запровадили для покращення роботи правоохоронців в плані реагування на заяви та повідомлення громадян про скоєні правопорушення та злочини.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − seventeen =