Безпечне місто?

Мукачівці кажуть, криміногенна ситуація у Мукачеві й справді жахає уже багато років. І мова не тільки про останні події у нашому місті. Новини про вбивство, розбій, наркозлочини, здається, не сходять з перших шпальт місцевих інтернет-видань.
П. Світлана розповідає, у Мукачеві почуває себе комфортно, бо ніколи ні з чим поганим тут не зіштовхувалася. Однак, за безпеку власної доньки-підлітка переживає завжди.
За словами, П. Владислава, новини про стрілянину у Мукачеві й справді змушують хвилюватися про власну безпеку та безпеку рідних. Однак сподівається, вже найближчим часом все налагодиться.
Спантеличені місцеві й появою нацгвардійців у місті. Військові у свою чергу заспокоюють, їхнє перебування тут, покликане забезпечити публічний порядок у Мукачеві. Й просять жителів, гостей міста та району з розумінням ставитися до превентивних заходів.
Мукачівці сподіваються, залучення Національної Гвардії до врегулювання правопорядку у місті й справді дасть свої плоди і бандитизм, який десятиліттями процвітає у Мукачеві нарешті почне зникати.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 8 =