Без самолікування та антибіотиків: як закарпатцям вберегтися від грипу

З 1-го жовтня розпочався сезон захворювань ГРВІ. І тільки за минулий тиждень до медиків із симптомами звернулися понад 2 тисячі пацієнтів. За весь минулий – хворих нарахували понад 100 тисяч. З усього населення Закарпаття це 9 %.

Смертності від грипу у нас не фіксують. На відміну від решти регіонів України. Тому лікарі наполегливо просять краян не займатися самолікуванням та замість роботи одразу йти до медиків.

Основними симптомами грипу є висока температура, біль у м’язах, головний біль та нудота. Уражаються серцевий м’яз та легені, що небезпечно для нервової системи. Тому про своє здоров’я першочергово мають подбати люди, яких відносять до групи ризику.

Щоб не захворіти на грип, лікарі рекомендують вести здоровий спосіб життя, дотримуватися гігієни та вакцинуватися. Наприкінці жовтня в аптеках з’являться два зразки вакцин.

І що найголовніше – медики не рекомендують приймати сумнівні рекламовані препарати. Такі як протигрипозні, інтерферони, а особливо антибіотики. Небезпечними можуть виявитися і сиропи від кашлю, які часто замість потрібного ефекту викликають алергію.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 3 =